עסקים מומלצים אקסרום

המומלצים

פתחו חיפוש מתקדם

לקרוא לזה בגידה

לקרוא לזה בגידה

כשחיי הזוגיות הם לא מה שהיו פעם
יש את הרגע הזה שכולנו אוהבים, שכולנו נוצרים עמוק בלב, זה הרגע בו אנחנו מתאהבים. יש חוקרים שחוקרים את נושא האהבה והרגשות שסובבים אותה כל חייהם ומנסים להבין כיצד אנחנו מתאהבים במישהי או במישהו וחושבים רק עליו, למרות שלא כך הדבר בחלק גדול מהטבע. יש חוקרים שסבורים שהתאהבות קורת ברגע אחד, רגע אחד בו אתם רואים את האהוב שלכם באופן בולט וזוהר מעל הסביבה בה אתם נמצאים ומשם הכול ממשיך בצורה הכי מתוקה שאפשר. אך כמו דבר טוב שבא, הוא גם יכול להפוך למר ועצוב. חיי זוגיות של אנשים רבים מאלצים אותה לחפש בן או בת זוג אחרים, לעתים עוד לפני שהם נפרדו מהקודמים, ולפעמים רגעים כאלו מגיעים כשאתם כבר בשיא חייכם, עם ילדים, עם חברים משותפים, כשרוב עולמכם הוא כבר עולם משותף. חיי זוגיות הם בדיוק כמו קריירה ובדיוק כמו כושר גופני, אם תטפחו אותם הם יישארו ויישמרו, אם תזניחו אותם הם ייעלמו כלא היו..

כשהשגרה כופה עליכם להישאר ביחד
אהבה זה דבר חולף, גם אם לפעמים נדמה לנו שהיא נצחית. חיי זוגיות מלאים בריבים, השלמות, עוד קצת מריבות ועוד קצת חיוכים, אך בסופו שלדבר כל זוג יכול להגיע לנקודת קיצון בו הוא כבר לא יכולים להיות ביחד ולא משנה כמה ננסה לגשר, להשלים את הפערים או לצאת לחופשה ביחד. זה יכול לקרות באופן הדדי וזה יכול לקרות באופן חד כיווני בלבד, דבר שיכול להפוך את העניינים לגרועים וכואבים הרבה יותר. כל אדם שמוצא את עצמו בסיטואציה של בגידה או רצון לבגוד, כאשר המחשבות מתחילות לבצבץ, מעידה על זוגיות לקויה ולאו דווקא מחוסר ערכיות או חוסר אכפתיות. חיי אהבה הם מסובכים ויחסי מין הם רצון טבעי של כול אחד, וברגע שהם לא מסופקים מאחד הצדדים, מתחילה הבעיה.

זה לא פשוט לקום וללכת

לא תמיד יש לנו את האומץ לקום וללכת וברוב המקרים הבגידות קורות כאשר יש בין הזוג שגרה שלא ניתנת לשינוי, בעיקר ילדים. כשיש ילדים, אין כל כך לאן להימלט ופרידה זה תהליך מסובך ומורכב שכולל גירושין. עובדה זו מביאה גברים ונשים לחפש ריגושים אחרים שיישארו דיסקרטיים, כדי לקבל את הסיפוקים והאהבות מצד אחד, ומצד שני להמשיך לשמור על השגרה הקיימת בלי שאיש יידע דבר. אמנם בגידה זו הרגשה נוראית אך מדובר על החיים שלנו, וכשאנחנו לא רוצים להיות עם האדם שישן איתנו כל לילה, ולא מרגישים כלפיו שום רגש אינטימי, איזו ברירה נותרה לנו?

איך אפשר לקרוא לזה בגידה?
כשגבר יוצא למועדון עם חברים, שותה הרבה אלכוהול עד שהוא כבר לא שפוי, מתחיל לרקוד עם כל הבחורות במועדון ובסוף מסיים את הלילה עם אחת, כאשר חברה שלו ישנה בבית, זו בגידה. כאשר אנחנו יוצאים לפאב עם חברים והאישה נשארת חולה בבית, ובחורה מסוימת קורצת לנו ואנו מתפתים ומתגלגלים איתה עד לסקס סוער, זו בגידה. אך בגידה בגלל חיי זוגיות שלא מתפקדים, רגשות אינטימיים שכבר לא קיימים בין בני הזוג וסקס שקשה לזכור מתי קרה בפעם האחרונה, זו לא בגידה. אי אפשר לקרוא לזה בגידה כי זה מבוי סתום, זו בעיה ללא פתרון. מישהו ייפגע מהמצב, או בן הזוג שיידע שבגדו בו, או המשפחה והילדים שהחיים שלהם ישתנו במקצת, או אנחנו, שנסבול לכל שארית חיינו בלי הרגשות שאנחנו רוצים לקבל, כמו תשוקה, להט וגם סקס.