עסקים מומלצים אקסרום

המומלצים

פתחו חיפוש מתקדם

בקתות עץ לפי שעה

בקתות עץ לפי שעה

בקתות עץ לפי שעה
פתרונות אירוח שמושכרים לפי שעה מציעים חוויה מושלמת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. כמו כן, היום כבר לא חייבים להסתפק בעיצוב הסטנדרטי של חדרים לפי שעה. אפשר להתקדם לבקתות עץ לפי שעה וכך ליהנות מכל העולמות. מצד אחד, בקתות עץ לפי שעה מעוצבות באופן אקסקלוסיבי ויוצא דופן. הן בנויות מחומרי גלם משובחים ומעץ שנבחר בקפידה על ידי אנשי המקצוע המובילים בארץ. מצד שני, גם את בקתות העץ ניתן לשכור לפי שעה ולמטרות שונות.

היתרון הכי גדול של בקתות עץ לפי שעה הוא שאין צורך בהתחייבות. הבקתות זמינות לאורחים באמצע יום עבודה, במהלך חופשה משפחתית או תוך כדי השגרה השוחקת. ניתן להזמין בקתות עץ לפי שעה בהתראה מיידית וללא היערכות מוקדמת. הבקתות מאובזרות, מצוידות ומרוהטות מסביב לשעון ולכל אורך השנה. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את בקתת העץ שמתאימה לאופי האירוע ולהגיע עם ראש פתוח לחוויות חדשות.

למה משתלם לשכור בקתות עץ לפי שעה?
בקתות עץ משתלמות מבחינה כלכלית גם בהשוואה לפתרונות אירוח אחרים. ראשית, השכרה שלהן לפי שעה מונעת הוצאות מיותרות. ברוב חדרי המלון לא ניתן לבצע השכרה לפי שעה והלקוחות נאלצים לשלם על לילה שלם. בבקתות עץ זה לא קיים והתוצאה היא שביעות רצון רבה מצד קהל היעד. השכרה של בקתות עץ לפי שעה פופולארית בכל רחבי העולם ולאחרונה היא עושה עלייה גם לישראל.

שנית, השכרת בקתות עץ לפי שעה זולה יותר מהשכרה של צימרים או סוויטות יוקרתיות. למרות שאין הבדל בין בקתות עץ לבין סוויטות וחדרים מבחינת רמת אבזור וריהוט, פערי המחירים יכולים להגיע לעשרות אחוזים. מכאן שהדרך היחידה לחסוך בהוצאות ולעמוד במסגרת התקציב היא לשכור בקתות עץ לפי שעה ולהתאים את אופי השימוש בהן לצרכים האישיים.

שמירה על דיסקרטיות בבקתות עץ
עוד יתרון של בקתות עץ לפי שעה כפתרון אירוח ספונטני בא לידי ביטוי בשמירה על דיסקרטיות. עד לפני מספר שנים נאלצו גברים ונשים לוותר על הפרטיות שלהם כדי לבלות כמה שעות בחדרים לפי שעה, אך כיום חל שינוי של 180 מעלות בגישה כלפי ענף האירוח. בקתות עץ מוכיחות שניתן לשמור על דיסקרטיות מלאה בלתי להתפשר.

הדיסקרטיות של בקתות עץ נובעת בראש ובראשונה מכך שהכניסה אליהן היא דרך שער חשמלי נפרד. עם זאת, החנייה צמודה לבקתה ומי שמגיע אליה לא צריך לעבור בקבלה או להיחשף. הדיסקרטיות ממשיכה עם שירות אקסקלוסיבי שזמין מרחוק במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. היא כוללת תשלום אנונימי לחלוטין במזומן או באמצעים אחרים והיא מבוססת על אמון בין הצדדים.

שמירה על דיסקרטיות משדרגת את חווית הבילוי בבקתות עץ ויש לה חשיבות גדולה בקרב בני זוג נשואים, זוגות צעירים או גברים ונשים רווקים. בסופו של דבר, הדרישה לשמירה על דיסקרטיות היא כיום חלק בלתי נפרד מרשימת הציפיות של שוכרי וילות ובקתות עץ ויש לכך סיבות טובות.

רק אתם מחליטים מה לעשות בבקתה
השכרה לפי שעה היא לא האופציה היחידה ליהנות מהיתרונות של בקתות עץ. ניתן לשכור אותן על בסיס יומי, ללילה שלם או לסוף שבוע ספציפי. הבקתות מתאימות לאירועים זוגיים ולימי הולדת וניתן להגיע אליהן גם כדי להציע נישואין. בקתות עץ מומלצות לזוגות שמחפשים אירוח דיסקרטי והן זמינות עבור בילוי אינטימי ואיכותי. בנוסף, חלק מהבקתות מספיק גדולות כדי לארח מסיבות רווקים ורווקות, מסיבות גיוס, מפגש חברתי ועוד.