עסקים מומלצים אקסרום

המומלצים

פתחו חיפוש מתקדם

למי זה מתאים

למי זה מתאים

הביקוש לאהבה לא נגמר לעולם
חדרים לפי שעה זה מונח שאנחנו שומעים לא מעט. חדרים לפי שעה אלו חדרים שהתשלום עליהם הוא לפי שעה, למה בכלל שיהיו חדרים כאלו? ההיגיון אומר שחדרים אלו פשוט לא מבוקשים בגרסה הרגילה של חדרים במלונות, אף אחד לא באמת צריך שעת צ'ק אין ושעת צ'ק אאוט. החדרים האלו מותאמים בכוונה לזוגות שמגיעים לפרקי זמן קצרים כדי לעשות אהבה. יש חדרים לפי שעה בכל רחבי הארץ מהצפון ועד הדרום, תל אביב וירושלים, והם מציעים שדרוגים מגניבים כדי לפנק את המתארחים. כולם צריכים סקס וכולם רוצים להרגיש את הלהט והציפייה שלפני מה שהופך את החדרים למבוקשים מאוד. אם אתם שואלים את עצמכם חדרים לפי שעה למי זה מתאים, התשובה היא פשוטה, לכולם.

זוגות צעירים חסרי פרטיות
אוכלוסייה שפוקדת רבות את החדרים לפי שעה היא האוכלוסייה הצעירה. נערים ונערות רבים מגלים שגיל ההתבגרות זהו אחד הגילאים הטובים ביותר ומחפשים מקום פרטי להיות בו ביחד. לחכות שהבית יהיה ריק זה בעיה לא קטנה, שכן יש נערים עם בית קטן או בית שפשוט אף פעם לא ריק. שלא נדבר על הבתים של הנערות שרוצות להביא את החבר, דבר שיכול להיות לא מקובל או ליצור בעיות לא קטנות. איזה אבא ירצה לראות שהבת שלו מגיעה הביתה לישון עם גבר אחר? העניין מסובך בטח כשמדובר בגילאים צעירים. גם בחורים בגיל מתקדם יותר, עשרים ושתיים או עשרים וחמש, לא תמיד יש להם פינה שקטה בבית וכמובן שדירה משלהם במחירים של ימינו היא אפשרות די דמיונית.

מקום מפלט לקהילה ההומו לסבית
ישנם מגדרים שונים שצריכים מקום פרטי כדי לחוות רגשות שכולנו יכולים לחוות באין מפריע. כשמדובר בהומואים ולסביות, ודאי בגיל ההתבגרות, כל אירוע רומנטי או רגשות שהנער או הנערה מרגישים יכולים לעצב את אישיותו ואת האופי שלו. לפעמים יש בלבול רב וגם כאשר מצליחים לחוות אהבה ממישהו או מישהי, היא נתקלת בקשיים חברתיים לא פשוטים, בטח כאשר מנסים למצוא מקום פרטי לבטא את האהבה בנשיקות ואף יותר מזה. חדרים לפי שעה, במלונות או בצימרים, הם פתרון מעולה לאוכלוסיות האלו שמקבלות התנכלויות לא פשוטות. בנוסף, בעיקר בשלב היציאה מהארון ולפניו, נער או נערה עם נטייה מינית שונה לא יוכלו להביא כל אחד לביתם כיוון שהסוד שלהם ייחשף והתגובות עלולות להיות קשות.

המקום מספר אחת למי שמתכנן לבגוד
ממש כמו בסרטים, גם במדינת ישראל המקום מספר אחת לבגידות הם מלונות שמציעים חדרים לפי שעה. הגבר לוקח את המאהבת שלו למין חופשה קטנה ונותן לה אהבה כמו שהוא מעולם לא נתן לאשתו. יש משהו מאוד סקסי בלקיים יחסי מין מחוץ לנישואין יחד עם הבעיה האתית והמוסרית של בגידה. חדרים לפי שעה נותנים אפשרות לחדר פרטי כאילו היה מדובר בחדר משותף של הזוג, דבר שלא יכול להיות במציאות בה כולם יידעו על הרומן. החדר דיסקרטי לחלוטין, אף אחד לא יודע שאתם שם וכמובן מה אתם עושים.

חדרים רומנטיים ולא רק לסקס
אמנם המחשבה הראשונה שעולה לנו לראש כשאנו שומעים על חדרים לפי שעה היא סקס פרוע, אך חדרים אלו יכולים להיות גם פינה רומנטית לזוגות שמחפשים קצת שקט. לפעמים השגרה מלחיצה ועמוסה ובכל פעם שזוג ינסה להיות רגע בשקט, הוא ייתקל בקשיים, והמתנה עד לחופשה הבאה יכולה להיות ארוכה. חדרים לפי שעה נותנים לזוגות רבים חופשה קטנה מהמציאות, רגע אחד שקט להיות ביחד בלי דאגות.