עסקים מומלצים אקסרום

המומלצים

פתחו חיפוש מתקדם

להחיות את האהבה

להחיות את האהבה

כשהאהבה היא כבר לא מה שהייתה
אהבה היא רגש מאוד מסובך. זמרים שרים על אהבה, תסריטאים כותבים עליה סרטים, אך בסופו של דבר אף אחד לא מוצא תשובה חד משמעית מהי ומאיפה היא צצה. למרות סימני השאלה הרבים סביב אהבה, אנחנו יודעים עליה הרבה, כמה היא כיפית, כמה היא מגניבה, כמה טוב היא יכולה לעשות לבן אדם, אך באותה נשימה, כמה רעה ואכזרית היא יכולה להיות כשאנחנו נפגעים ממנה. האהבה היא כמו רכבת הרים שעולה ויורדת ואם אתם רוצים ליהנות ממנה כדאי שתגיעו מוכנים. אם לא תחיו את האהבה מידי פעם, אם לא תטפחו את הקשר ואם תמשיכו להתייחס אל בת או בן זוגכם כמובן מאליו, האהבה צפויה לדעוך ואתם עתידים להיפגע. כשהאהבה היא כבר לא מה שהייתה פעם יכול להיות שכבר מאוחר מידי לשקם אותה, ולכן אל תחכו ותשמרו אותה, ולא על ידי מתנות.

להחיות את האהבה בזוגיות בחדרים רומנטיים

כדי לשפר את חיי הזוגיות שלה ולהעניק לה שוב חיים כמו בתחילת הקשר, ולא משנה אם אתם מרגישים שהיא דועכת אחרי שנתיים או אחרי חודשיים, אפשר לצאת לחופשה. חופשה רק שניכם ביחד, בלי הילדים ובלי חברים. שניכם יחד כל היום מדברים על נושאים שונים ולומדים להכיר את הצדדים אחד של השני שכבר הספקתם לשכוח. אך חופשה יכולה להיות יקרה ולא מתאימה לכל תקופה ולא תמיד יש לנו את הזמן לחכות. בשביל זה הומצאו החדרים הרומנטיים. חדרים זוגיים לפי שעה הם בדיוק המקום שלכם להיפגש, לראות סרט טוב, להתרחץ בג'קוזי חמים ומבעבע וגם לסיים את הערב באהבה בלי הפרעה כמו שעשיתם כשהייתם צעירים. חדרים רומנטיים יגרמו לתשוקה שלכם אחד מהשני להופיע בחזרה ולפתע תיזכרו כמה כיף לכם ביחד, להתכרבל מתחת לשמיכה, לשתות יין ולהשתכר וגם לעשות אהבה

חי המין שלכם אומרים הרבה על הזוגיות שלכם באופן כללי

זוג שלא מקיים יחסי מין הוא זוג בנאלי, משעמם וסופו לחיות חיים משעממים ואפורים. מלים קשות אלו הם המציאות של זוגות רבים שחיים חיים שלמים בלי אקשן ובלי טיפת הנאה. חיים פעם אחת והגיל שבו תוכלו לקיים יחסי מין גם ככה בורח לכם עם השנים, וכל מיני תירוצים של ילדים, יום מתיש בעבודה או כאבי ראש פשוט לא מתקבלים. אולי התדירות בה אתם מקיימים סקס כולה לרדת אך הימנעות מוחלטת או מוגזמת מסקס היא אסון לכל זוג, לא משנה כמה זמן הוא ביחד או מה השגרה הקיימת. אם הסקס מתבצע אך אתם מרגישים שהוא כבר לא מעניין, שדרגו אותו. צאו לחדר רומנטי, צפו בסרט פורנוגרפי יחד, תחליפו תנוחות, תמצאו מקומות אחרים לעשות בהם סקס כמו ג'קוזי או על השולחן, תוסיפו אביזרים והכל כדי לקדש את המטרה הראשית, שימור הלהבה ביניכם.

פנקו את עצמכם וקחו הפסקה מהילדים

אמנם הילדים הם החשובים מכול אך לא יקרה דבר אם סבא וסבתא ישמרו עליהם ללילה אחד. הם יאכלו ארוחת ערב, יעשו פיפי וילכו לישון בזמן שאתם תעשו חיים במקום אחר. הילדים יכולים למשוך את תשומת לבנו במשך כל היום עד שנשכח אחד מהשני, נשכח מהאדם שעזר לנו לקבל את המתנות הקטנות והנפלאות האלה. זוגות רבים לוקים בבעיה הזו ומפסיקים להעריך אחד את שני מה שמהווה פגיעה קשה בזוגיות. תחיו את החיים הרומנטיים שלכם, צאו לבלות יחד, אל תתנו לדאגות לילדים לשגע כיוון שמזוגיות לא טובה גם הילדים ייפגעו.