עסקים מומלצים באקסרום

המומלצים

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה חדרים דיסקרטיים

הישמרו ממקומות עם פוטנציאל בעיות גדול

כשאתם מחפשים חדרים דיסקרטיים, אתם מחפשים בדרך כלל דרך האינטרנט, אפילו אם חבר קרוב אמר לכם על מקום ממש מגניב וטוב. למה? כי גם אתם, כמו כל אדם הגיוני, רוצים לבדוק את כל האפשרויות ולדעת מה עומד בפניכם. האם יש חדרים מעוצבים, האם יש חדרים עם מרפסת, האם יש חדרים עם ג'קוזי וכו'.. סקר שוק תמיד מוביל לתוצאות טובות וחיוביות אך צריך לשים לב לאופן בו אתם בודקים. אמנם סקר שוק מציג לכם את כל המקומות אך חשוב להיזהר מכמה דברים: ראשית, חשוב להיזהר ממקומות בלי תמונה. ברגע שאין תמונה, אין לכם שום דרך לדעת כיצד המקום אמור להיראות. אנשי המכירות יכולים להגיד לכם שבחדר יש מאוורר ומיטה זוגית אך בפועל הם ייראו מזוויעים ולא תרצו בכלל להיכנס. גם מקום שיש לו רק תמונה אחת צריך להעלות אצלכם חשד, כיוון שאם כבר הוציאו תמונה אחת מהחדר למה לא להוציא עוד תמונות מכמה זוויות?

מקום בלי המלצות לא מתקבל על הדעת

דבר נוסף שסקר שוק יכול לעזור לכם ובגדול הוא להבין איזה מקומות מומלצים ואיזה מקומות לא שווים הגעה. תחילה, כל מקום באתר אינטרנט כלשהו שמציע מקומות לינה יספר לכם מה הדירוג של המקום. בדרך  כלל הדירוג נעשה או מאחד עד עשר או מאחד עד חמש כשחלק גם עושים זאת בצורת כוכבים. מקום שלא קיבל דירוג גבוה זה לא סוד שהוא לא מומלץ כיוון שאנשים שהיו שם לא נתנו לו ציונים גבוהים. בנוסף, חדרים דיסקרטיים שנמצאים במרכז העניינים הם חדרים שלקוחות רבים השאירו להם תגובות ענייניות. לא תמיד התגובות יהיו חותכות לטוב או לרע אלא לפעמים רק יאירו את עיני הלקוחות הבאים. למשל, שהחדר לא גדול כמו בתמונה אך הוא מגיע נקי ומצוחצח והאינטרנט מהיר.

האם המחיר שאתם משלמים כולל גם את הדברים הקטנים ביותר?

האם המחיר שאתם משלמים כולל גם את השמפו והסבון הקטנים שמחכים במקלחת ממש כמו במלון? האם כחלק משירות השכרת חדרים דיסקרטיים אתם רשאים להחנות את הרכב שלכם בחניון שיש במקום? או שזה לעובדים בלבד? האם השירות כולל אינטרנט חופשי וטלוויזיה? כל השאלות האלה רצוי שיישאלו לפני, כדי שתהיו מוכנים ותדעו בדיוק למה לצפות. מומלץ להרים טלפון למקום ולשאול מלכתחילה את כל השאלות שצריך, כך תוכלו לדעת מהם ההבדלים בין המקומות ומה ההבדל בין מה שהם מציעים למתארחים. בחלק מהמקרים יספרו לכם שהמחיר מיועד לתיירים ולכן לא כולל מע"מ, דבר שכמובן יכול להיות משמעותי ביותר מבחינת מחיר.

להשאיר את החדר שלם כמו שקיבלתם

אמנם תוכלו להיכנס לחדרים דיסקרטיים ולהתפרע כמה שתרצו, הרי זו המטרה של החדר, לתת לכם מקום להגשים את כל הפנטזיות שאי פעם חלמתם עליהם. חשוב לזכור שמלבד הניקיון אליו לא תצטרכו לדאוג, חוץ מניקיון בסיסי ברמת הנחמדות בין בני אדם, תצטרכו להשאיר את החדר שלם. רוב המקומות יבקשו מכם להשאיר פיקדון כלשהו בדמות תעודה מזהה או אפילו כסף כדי שאם שברתם או השחתתם משהו אתם תשלמו על כך מחיר מלא, אז תגבילו את עצמכם ותנסו לא להיות שיכורים מידי וחסרי מודעות עצמית.

איפה אפשר למצוא חדרים דיסקרטיים?

חדרים דיסקרטיים אפשר למצוא בדרך כלל במרכזי העיר או ליד אזורי בילוי. במידה ויש אזור מלונות במקום, תוכלו למצוא גם שם חדרים דיסקרטיים להשכרה, אך בדרך כלל המחירים שם יהיו גבוהים יותר. כדי למצוא חדר דיסקרטי אין לכם שום סיבה להסתבך כל עוד יש לכם טלפון נייד וחיבור לאינטרנט. היום אפשר למצוא כל מקום בקלות, כולל הוראות הגעה, ואפילו תקבלו את הטלפון ואת כל הפרטים הדרושים.