עסקים מומלצים באקסרום

המומלצים

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה חדרים לפי שעה

לילה אחד להיות ביחד
זוגות רבים מנסים למצוא פינה אחת שקטנה כדי להעביר בה לילה אחד יחד. מקום בו לא יפריעו להם לכל צרכיהם, להיות ביחד, לחוות זה את זה ובצורה הכי אינטימית שאפשר. חדרים לפי שעה מתאימים לכל מי שחפץ במקום רגוע להגיע אליו, מקום שקט שאף אחד לא יפריע לו ואף אחד לא יתלונן על רעש, אף אחד לא יציק באמצע ולמעשה גם אף אחד לא יידע. זה אולי נשמע כמו חלום של הרבה אנשים אך חדרים בהזמנה לפי שעה קיימים בכל קצוות הארץ ויגרמו לכם להיות עם בחירת לבכם כמה שתרצו במחיר הוגן ומספק לפרק הזמן בו תבחרו.

למה חדרים לפי משך זמן עדיפים על חדרים לפי לילה?
כשאתם מכירים בחורה מסוימת ואתם מעוניינים להיות במקום קצת יותר פרטי, מתחילה השאלה לאן אפשר ללכת. לקחת לבית של ההורים זו אפשרות לא כל כך טובה במידה ואתם עדיין גרים איתם. במידה ואתם במשפחה חד הורית עם ילדים העניין יכול להיות קצת רגיש. כל אפשרות כזו תוביל אתכם למלונות או אכסניות שלא תמיד מתאימות להלך הרוח אותו אתם מחפשים. אתם לא מעוניינים בארוחת בוקר, לא מעוניינים בסוכנות טיולים וגם לא מעוניינים שהמקום בו תהיו יציע חדרי נופש למי שמבקש. כל מה שאתם צריכים זה חדר אחד שייתן לכם מקום נוח לישון עליו, שולחן קטן וגם אווירה יותר אינטימית ומאפיינים של זוגיות. חדרים לפי שעה יספקו לכם את מה שאתם צריכים בלי יותר מידי חוכמות שגם על הדרך ייקרו את המחיר.

למה לשלם על שעות שלא תהיו בחדר?
חדרים שיכולים להתאים לזוגות הם בעצם לרוב חדר מלון או הוסטל מסוים שמציע חדרים פרטיים. זו יכולה להיות אפשרות טובה לכל מטרה אך המחיר שהם מציעים גבוה משמעותית מחדרים לפי שעה. למה? התשובה טמונה באותו משפט שנאמר, כי חדרים לפי שעה הם לפי פרק הזמן אותו תבחר לנצל. חדרים בהוסטל או במלון מציעים שעת צ'ק אין ושעת צ'ק אאוט מה שהופך את השהות שלכם לכמעט 24 שעות למרות שבפועל אתם יכולים להגיע בשעות הלילה וללכת בבוקר שלאחריו או אפילו לאחר שעתיים, כאשר תיאלצו לשלם מחיר מלא. כול המקומות שאינם עובדים לפי תעריף שנתי לא יסכימו להתפשר על המחיר גם אם מדובר על אמני שכנוע שינסו את מזלם. כך המחיר יתייקר משמעותית ואתם תתחילו לתהות האם מחיר של 400 שקל ללילה אחד שמתוכו תבלו רק 3 שעות יהיה שווה את החוויה.

חדרים לפי שעה: הפתרון האולטימטיבי
חדרים אלו יוצרים את המצב הטוב ביותר עבור מי שמחפש מקום דיסקרטי ואינטימי להעביר את הלילה. במקומות שמציעים חדרים לפי הזמן בו החדר יהיה מאויש, תקבל החזר יעיל ביותר על המחיר לעומת השירות וכך לא תצטרכו להכניס את היד עמוק לכיס. חדרים אלו יכולים להיות לפרקי זמן ארוכים של 3 או 4 שעות ואפילו לשעה. למי שירצה להישאר יותר, יוכל תמיד להוסיף כסף ולנצל את החדר למטרותיו יותר ממה ששיער זאת כמובן לפי תפוסת המקום והאם האפשרות בכלל קיימת. ברוב המקומות ככול שתהיו זמן רב יותר כך המחיר יהיה אטרקטיבי יותר. לצורך השוואה, מי שיבלה שעה אחת ישלם עבור השעה הזו באופן יחסי מחיר גבוה יותר מאשר אדם שיהיה 3 שעות. עצם העובדה שהמחיר בכול מקרה יהיה נמוך משמעותית ממחיר ללילה שלם תגרום לכם לשלם על מקסימום שעה יותר מפרק הזמן שתהיו וכך תקבלו ניצול מלא של הכסף.