עסקים מומלצים באקסרום

המומלצים

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה חדרים לפי שעה בירושלים

אין לילה שהוא לילה אבוד
שוק מחנה יהודה בירושלים הופך למרכז בילוי גדול מאוד בערב. אתם משוטטים שם בין הפאבים יחד עם חברים שלכם ומחפשים מקום לשתות בירה טובה. היום הוא יום שישי בערב, האווירה טובה, ולפתע אתם נקלעים לשיחה עם כמה מהתיירות היפות ביותר שיצא לכם לפגוש. בהתחלה קצת קשה אבל הקרח נשבר, ואז מתחילים לשתות יחד, לרקוד, מכירים יותר וכבר שמים עין אחד על השני. בסוף אתם מבינים שזה זה, 'יש זרימה' בשפה העממית, עכשיו מתחילים לחשוב היכן נוכל לקבל מקום לבדנו. יכול להיות שבאותו רגע תפנימו שאתם בירושלים, המקום הכי עמוס בתיירים בארץ וכנראה לא תמצאו מקום לינה זול אבל תחפש ותחפשו בלי לוותר. אם הייתם יודעים היכן יש חדרים לפי שעה בירושלים, הייתם יודעים שהדילמה קלל לא קיימת ובסופו של דבר תצאו במחיר הוגן עבור פרק הזמן שאתם צריכים.

אל תחפשו מקום דיסקרטי, כבר מצאנו בשבילכם

אחרי שכבר ידוע לכול שהמחירים של מלונות באזור ירושלים יגררו אתכם להוצאה כספית די רצינית במידה ותרצו להגשים את החלום שלכם, אתם תמשיכו לחפש בין כל האפשרויות. חדרים לפי שעה בירושלים נוחים מאוד מכמה סיבות. ראשית, האווירה שם היא לא אווירה יותר מידי רצינית, לא מדובר אל מקום שיגרום לכם להיבהל מהרשמיות. מדובר במקום שמציע שירות חדרים לפי שעה בצורה הכי פשוטה ויעילה שאפשר. אתם מגיעים, משלמים, נכנסים ויוצאים מתי שסיימתם. אין יותר מידי חוכמות ולא צריך להזמין מראש. הדבר השני הוא המחיר, המחיר יהיה זול משמעותית ממחיר מלון. החדרים שמוצעים לא רק שמשולמים לפי שעה דבר שיחסוך לכם לא מעט כסף, אלא מדובר בחדר בסיסי ביותר לצורך המטרה שאתם מחפשים.

לשלם רק על הזמן שאתה צריך
לא תמיד יש תכנון מראש להגעה לחדרים לפי שעה בירושלים והסביבה. כשמדובר על זוג חברים שמחפש מקום להעביר בו יחד בסוף השבוע כיוון שבבית אחד עושים שיפוצים ובבית של השני אין פרטיות אז הדבר הגיוני. אך כשאתם מכירים מישהו או מישהי במהלך מסיבה, רוצים להמשיך את הערב ביחד כיוון שאין עוד מועד, תשלום לפרק זמן קצר יותר יהיה יעיל יותר מבחינה כלכלית. אפשר לשלם על שלוש שעות, אפשר לשלם על חמש שעות ואפשר לשלם גם על שתים עשרה שעות. עובדה זו יכולה לחסוך לכם כסף, גם אם לא הרבה כסף, ככה שתוכלו להגיע גם למועדים קצרים וליהנות בלי לדפוק חשבון.

חדרים לפי העדפה אישית
אמנם חדרים לפי שעה הם עסק מתפתח שצובר תאוצה בעיקר בגלל המחירים הנוחים שלו והחדרים הבסיסיים שלרוב מוצעים, בעיקר בערים גדולות כמו תל אביב, חיפה וירושלים, אך לא כל החדרים מוצעים במחירים אלו. יש חדרים בסיסיים אך יש חדרים מאוד לא רגילים שלא דומים לשום דבר שכבר ראיתם. חדרים בצבע אדום ארוטי או חדרים לבנים לגמרי למראה של יוקרה, חדרים עם ג'קוזי או מרפסות מדהימות. אם תרצו חדרים זולים יותר, תוכלו לקבל, אך אם תרצו להתפנק, לא ישכחו אתכם והאפשרויות יפתיעו אתכם.

רום סרוויס זו לו מילה גסה

אחת העובדות שמאפשרות לחדרים לפי שעה בירושלים היא שירות החדרים שלא דומה לשירות חדרים במלון. המקום ינסה לחסוך במה שצריך כדי לספק את החוויה הכי בסיסית שהוא יכול ועדיין להרוויח ולכן גם אתם מרוויחים. תקבלו חדר לפי שעה עם מיטה, מקלחת ואולי טלוויזיה, והוויתור על רום סרוויס כמו בחדרים של מלונות ייתן לכם אפשרות למחיר יותר נוח.