עסקים מומלצים באקסרום

המומלצים

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה חדרים לפי שעה בצפון

חדרים לפי שעה: הפתרון שלכם לדיסקרטיות מוחלטת
אם אתם מחפשים לילה רגוע או סוער עם בת הזוג שלכם, בכל מקרה המקום שאתם מחפשים הם חדרים לפי שעה. למה דווקא חדרים לפי שעה? כי ככה הדיסקרטיות שלכם תישמר ואף אחד לא יידע מי אתם ומה אתם מחפשים. כשאתם מגיעים למלון או לאכסניה, יש 'סמול טוק' קטן עם האנשים שבקבלה, מתערבבים קצת יותר עם האנשים כיוון שכולם מבלים יחד במלון. בחלק מהמקרים נדמה שלאחר יומיים בלבד כולם כבר מכירים את כולם. כשמדובר על חדרים לפי שעה בצפון, במרכז או בדרום, האווירה שונה, כל אחד בעיסוק שלו, מגיעים למקום, לוקחים מפתח ונכנסים לחדר. אף אחד לא יפריע לכם, אף אחד לא ידבר עליכם ותוכלו להרגיש חופשי לעשות מה שתרצו.

האם יש הבדל בין סוגי החדרים?
חדרים לפי שעה בצפון ועד הדרום מתחלקים בין חדרים בסיסיים יותר לאיכותיים יותר. הדבר יכול להתבטא בשני מובנים: המובן הראשון, גודלו של החדר. ממש כמו שאתם שוכרים חדר בדירת שותפים וככול שהחדר גדול יותר תשלמו יותר, כך הדבר גם במלון חדרים לפי שעה. ככול שהמקום יהיה קטן יותר ופשוט יותר המחיר גם יהיה זול יותר. הדבר השני, התכולה והשירות. יש מקומות בהם תקבלו רק חדר עם מיטה ואולי מקלחת ושירותים לעומת מקום שמציע לכם סוג של הכול כלול קטן בצורת מגבות, סבונים, שמפו, טלוויזיה, אולי אפילו מטבחון קטנטן או מיני מקרר. כל מקום מציע דברים שונים ולפי כך משתנה גם המחיר בהתאם. מי הכי מרוויח? הצרכן. כיוון שהצרכן יכול להחליט מה מתאים לו לפי התקציב שלו. אם יש בני נוער שמתאים להם חדר בסיסי יותר כדי לחסוך בעלויות הם יוכלו לקבל זאת בדיוק כמו אדם שרוצה להשקיע קצת יותר כדי לקבל יותר.

לא תמיד תוכלו להזמין באותו הרגע
אמנם ברוב המקומות אתם תוכלו לקבל חדר גם בהגעתכם לקבלה של המקום ולהתעניין שם על כול הפרטים. אך לא תמיד תוכלו להיות בטוחים שיהיה לכם חדר פנוי כיוון שישנן תקופות עמוסות יותר ועמוסות פחות ולכן כדאי לכם להיות מודעים לעומס הצפוי. למשל בתקופות של חגים כולל חול המועד, כולם נזכרים לעשות אהבה ולחפש חדר פרטי. בסופי שבוע יש עומס בגלל כל הבליינים שלא חוזרים לבד בסוף הערב. לעומת זאת באמצע שבוע או בתקופת החורף החדרים קצת יותר פנויים אך גם במקרים אלו מומלץ לבדוק זמינות באינטרנט או להתקשר.

נוף מול הים יעלה לכם יותר
מחיר החדרים נקבע גם באופן ישיר ממיקום המלון. עובדה זו יכולה להיות מושפעת גם מהמיקום הכללי וגם המיקום הספציפי באזור, למשל, חדרים במרכז יעלו יותר מחדרים לפי שעה בצפון. ההבדל ברור בגלל יוקר המחייה ומחירי הדיור שקיימים שכן עלות בנייה בתל אביב גבוהה למדי. אך גם בצפון באותה עיר ישנם מקומות פחות יקרים ויותר יקרים: מקומות שיהיו במרכז העיר יהיו יקרים יותר מאשר מקומות שנמצאים בכניסה אליה או באזורים שקרובים לאזורי תעשייה. אם אתם רוצים לחסוך תוכלו לנצל את העובדה הזו כדי למצוא מקום זול יותר דבר שייפתר על ידי סקר שוק מקיף. כך גם תוכלו להיזהר ממקומות פחות נגישים מבחינת תחבורה ציבורית או מרכזי בילוי שקרובים מרחק הליכה. קחו בחשבון שאמנם לינה במקום מרוחק יכול להוריד לכם מהמחיר אך בסופו שלדבר ביום שישי הפער יכול להצטמצם כיוון שמונית הלוך וחזור למקום הלינה יעלה לכם 100 שקלים ולכן תשקלו טוב עד כמה שווה להיות רחוקים.