עסקים מומלצים באקסרום

המומלצים

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה חדר במלון לפי שעה

מקום בילוי הכי טוב לזוגות
לפעמים הרגשות תוקפים אותנו בלי התראה מוקדמת. חזרתם מבילוי ואתם לא מרגישים עייפים, ופורץ אצלכם חשק להתפרע, או אפילו חזרה מחופשה כשבדרך מבצבץ מלון דרך נחמד ואתם חושבים לכמה רגעים "כמה נחמד היה אם נעצור כאן לשעתיים לפרוק קצת יצרים". בכל אחד מהמקרים האלה אתם רוצים לקיים אהבה וזוגות רבים באמת מנצלים את התשוקה הרגעית זהו כדי להרגיש אחד את השני. בחדר במלון לפי שעה תוכלו להגיע גם לפרקי זמן קצרים ולבלות יחד אחד עם השני בצורה חסכונית וספונטנית בלי תכנון מראש.

תרגישו חופשי לצעוק ולהשתולל

גם שיש בית ריק, כי הילדים בחוגים או שההורים לא בבית, עדיין מלחיצה אתכם העובדה שתיהנו יותר מידי ותשמיעו קולות מוגזמים ואז כל השכנים ידברו עליכם. בחדרים במלון לפי שעה תוכלו להרגיש חופשי לצעוק, להשתולל, אפילו לצרוח מהנאה. אין סקס כיף יותר מסקס שבו אתם מרגישים פתוחים ללא גבולות, מדברים ביניכם ותוך כדי מעלים את החשק המיני. יחסי מין כאלה מהנים פי כמה וכמה מיחסי מין שקטים ושלווים ודאי כאשר המציאות מחייבת אתכם. מידי פעם להגיע למלון ולקבל חדר לשעתיים יכול לשפר את הזוגיות שלכם ואת חיי המין באורח פלא גם בלי לצאת בקנס גדול כמו בחופשה רגילה במלון. תוכלו להתפרע כמה שתרצו ובסופו של דבר אפילו לא תצטרכו לטרוח לנקות.

מי יודע שאתם שם? אף אחד

חדרים במלון לפי שעה תמיד יישארו דיסקרטיים. אף אחד לא יודע מי נמצא בחדר, אף אחד לא יודע מי היה לפניו בחדר וכמובן לא מי יגיע אחריו. השהות שלכם היא סודית ואף אחד לא ישמע מה אתם עושים גם לא דרך הקירות ודלת. כל מה שמתבקש מכם לעשות הוא להשאיר פרטים מינימליים של המזמין בקבלה ולאחר מכן לשלם, וזהו, החדר שלכם לזמן המוקצב שקבעתם והחגיגה האמיתית מתחילה. חדרים לפי שעה שאינם דיסקרטיים יגרמו אי נוחות ואי שלווה למתארחים ולכן זהו האלמנט החשוב ביותר שבוחרים חדר, בטח כאשר יש למתארחים מה להסתיר. חדרים במלון לפי שעה ידועים כמקום לזוגות בוגדניים שמקיימים יחסי אהבה ואפילו רומנים שלמים מחוץ לחיי הנישואין ובמקרים אלו הדיסקרטיות חשובה בכמה רמות מעל.

ומה עם ארצה להזמין אנשי מקצוע?

אנשי מקצוע יכולים להיות מעסה ואפילו חשפן או חשפנית. כל אחד ששוכר את החדר לפרק זמן מסוים צריך להכיר את האיסורים וההגבלות של המקום. יש מקומות שיאפשרו לכם להכניס בעלי מקצוע או חברים בפרק הזמן עליו שילמתם ולמעשה התשלום מתבצע על החדר עצמו ומי נמצא בו בפרק זמן זה, לא באמת מעניין אותם. לעומת זאת, יש מקומות שבהם לא תוכלו להכניס אף אחד, גם לא חבר שרוצה לקפוץ לשתות עמכם קצת וודקה לפני בילוי או במקרים קיצוניים יותר, להצטרף לחגיגה, כיוון שהחדר מוגדר להיות חדר זוגי. יש מקומות שיאשרו לכם תמורת תשלום נוסף להכניס את מי שתרצו.

חדרים במלונות במחירים הוגנים

חדר במלון לא חייב לעלות כמה מאות שקלים. חדר במלון לפי שעה הוא חדר חסכוני במיוחד כאשר אתם משלמים רק על הזמן ו אתם מתכננים לשהות. המחירים משתנים לפי המיקום של המלון, התקופות בה אתם מזמינים וכמובן תכולת וגודל החדר. ככל שהחדר יהיה גדול יותר ויכיל אמצעים שונים כמו ג'קוזי, טלוויזיית פלזמה ובר משקאות, הוא יעלה מחיר גבוה יותר לעומת חדר בסיסי. בתקופות של חגים וסופי שבוע המחיר קופץ בכמה אחוזים וגם מומלץ לשריין מקום מראש.