עסקים מומלצים באקסרום

המומלצים

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה סוויטה לפי שעה

פנקו את עצמכם בסוויטה מהסרטים
כל אחד מאתנו נכנס לפחות פעם אחת לאתר אינטרנט כדי לבדוק מלונות וחדרים בין אם מדובר על חופשה עם החברה או חופשה עם חברים. תמיד מבצבצת לה ההודעה על "סוויטה מלכותית" וכמו כולם, דפדפתם אותה הלאה כאילו לא הייתה. סוויטה תמיד תיתן אפקט יוקרתי, מדובר במקום גדול מאוד, מרווח, שכמעט תמיד הוא מכיל מרפסת ענקית, ג'קוזי, נרות ריחניים ובקיצור, תענוג לכל אחד. אמנם סוויטה במלון עולה לא מעט כסף אך אם אתם חפצים בערב רומנטי עם החברה או אפילו המאהבת, סוויטה לפי שעה היא הדבר הנכון בשבילכם. ככה גם תיהנו מסוויטה שתמיד חלמתם להיות בה, כך תעשו את האישה מאושרת, וגם לא תצאו בנזק כספי גדול מידי.

ארוחת בוקר כמו מלכים
סוויטה לפי שעה יכולה לשפר מאוד את החיים המיניים שלכם אך לא רק אותם אלא את הרומנטיקה שכבר הספיקה להיעלם. לא רק זוגות צעירים שמחפשים דרכים לבנות את הקשר שלהם ולגבש אותו כמה שניתן שוכרים סוויטות, אלא גם זוגות נשואים שמחפשים שוב להרגיש את הריגושים של ארוטיקה טובה. אם תחליטו להישאר לילה שלם בסוויטה ולא רק כמה שעות תקבלו ארוחת בוקר עד החדר כמו שחלק גדול מהמקומות מציעים, תיהנו מג'קוזי מחמם שירגיע לכם את השרירים אחרי לילה בו הגוף שלכם כנראה עבד קשה וכמובן נוף מהמרפסת שם תוכלו לשבת ולדבר.

די וי די, בר אלכוהול וסרטים למבוגרים
אמנם סוויטה היא מקום מספיק טוב כדי שתרגישו שאתם בחופשה גם אם מדובר בכמה שעות, אך כדי לשפר את התענוג שלכם ולהעצים את החוויה נדמה כאילו עושים בשבילכם הכול. בסוויטות המלכותיות בהם תהיו תהיה לכם טלוויזיה ענקית בה תוכלו להשתמש עם כבלים או די וי די. לא רק סרטי דרמה או סרטים רומנטיים יחכו לכם בתיקיות הסרטים אלה גם סרטים למבוגרים בלבד, למי שכבר שכח את הטריקים שהיו לו כשהיה צעיר. בנוסף, תוכלו להתפנק עם אלכוהול איכותי שלפעמים אפילו יהיה כלול במחיר. אם תרצו קצת יותר רומנטיקה ופחות להשתכר, תוכלו להשתכשך בג'קוזי ולשתות יין תוך כדי צפייה בפלזמה, חוויה מספיק טובה לכל אחד.

סוויטות: לא במחירים מרקיעי שחקים
אמנם סוויטה לפי שעה היא עדיין לא זולה ביחס לחדרים אחרים אך עצם העובדה שתוכל ולהגיע לשלוש או ארבע שעות בלבד, תוכלו לשלם גם מחיר מתאים שיהיה ממש כמו בילוי אחר כמו סרט, מסעדה או יציאה למועדון. חשוב לבדוק את הזמנים שמציעים לכם המקומות שמספקים את הסוויטות היוקרתיות כיוון שלפעמים מחיר של שעתיים הוא כמו מחיר של ארבע שעות. קחו בחשבון שבילוי במועדון יכול לעלות שבעים או שמונים שקל לכל אחד, תוסיפו שני משקאות לכל אחד מכם שכל אחד בממוצע שלושים שקלים, תקבלו סכום גבוה ממה שתשלמו על סוויטה ל4 שעות. עכשיו תשוו בין סוויטה עם ג'קוזי, די וי די, מיטה רחבה ונוחה, אווירה יוקרתית לבין בילוי רגיל במועדון שכולם הולכים אליו ותראו שסוויטה אפשרית לכל אחד.

אין מחיר לזיכרונות שלכם יחד
סוויטה לפי שעה או חדרים בסיסיים יותר, ג'קוזי או בלי ג'קוזי, ארוחת בוקר או חזרה הביתה מאוחר בלילה, זה באמת לא משנה. חשוב להבין שהמטרה של החדרים הללו כמו הסוויטות המלכותיות הם סך הכול אפשרות נוחה יותר וחסכונית יותר לאנשים רגילים שמחפשים רגע אחד פנוי במקום דיסקרטי. הכי חשוב שתהיו זה עם זה ותיהנו, ותהיו מרוצים מהחוויה שעברתם בין אן מדובר בסוויטה או לא.