עסקים מומלצים באקסרום

המומלצים

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה צימרים לפי שעה במרכז

לא רק לצפון יש צימרים
יש משהו קסום בצימרים שאין באף מקום אחר, לא בחדר רגיל ואפילו לא בסוויטה. בצימר אפשר להתחבר לטבע, בצימר אפשר לנשום אוויר נקי ולהרגיש במן ספא קטן שהוא רק שלכם. אך לא רק בצפון הירוק או בנגב המדברי יש צימרים וצימרים לפי שעה במרכז הם אופציה לא רעה למי שגר באזור ולא יכול לתת גיחה ספונטנית לצפון עם בת הזוג. כשיוצאים לחופשה, אפשר לתכנן הכול מראש ולנסוע כמעט שעתיים עד שמגיעים, אך כשמדובר בלילה אחד או אפילו בכמה שעות שבא לכם להיות לבד ולהתפנק, צימרים לפי שעה במרכז מחכים לכם. אולי לא תמצאו צימרים במרכז תל אביב אך בהחלט יש צימרים ליד חורשות או באזורים יותר פתוחים שיתנו לכם אלטרנטיבה נהדרת קרובה הרבה יותר. בצימרים תוכלו למצוא בדיוק את כל הפינוקים כמו ג'קוזי, רוגע, תאורה רומנטית ובחלק מהמקרים אפילו סאונה.

להרגיש לבד בעולם
החוויה הזוגית הכי טובה לא מתקבל בצימר אך ורק בגלל שמדובר במקום פסטורלי, שקט ובעל אווירה רומנטית. אחד היתרונות בצימר, הוא שאתם מרגישים לבד בעולם. אין רעש, בטח לא של ילדים או של מכוניות, אתם מקבלים את שלוות העולמים אותה רציתם כל כך זמן רב וגם אם יש בצימרים באזור עוד זוגות, כל אחד בשלו ואף אחד לא בא במגע עם אף אחד. ישנם צימרים קצת פחות דיסקרטיים בהם אתם תבואו במגע עם עוד זוגות אפילו אם לכמה דקות ספורות, כיוון שהצימרים נמצאים זה ליד זה. לפני שאתם מגיעים לצימר כדאי שתבררו עד כמה השהות שלכם באמת תהיה דיסקרטית, בעיקר למי שמגיע עם אנשים שהוא יעדיף שלא יראו כמו מאהבת או אהבה אסורה אחרת. יש אנשים שמגיעים ממש לחופשה ויש זוגות שיגיעו כדי לעשות בלגן לכן קריטריון זה משתנה לפי העדפה אישית.

תשאלו את כל השאלות כדי שלא תתאכזבו אחר כך
כשאתם מגיעים לצימר את מצפים להגיד 'וואו' ולהיות בשוק רגעי. זהו הרגע שלכם להבין איפה אתם הולכים לבלות בשעות הקרובות: המיטה נראית מהממת, הג'קוזי כבר פועל, מנגינה רומנטית מנוגנת ונרות ריחניים יוצרים גם ריח שעושה לכם חשק לאהבה וגם יוצרים תאורה רומנטית. אך לפעמים אתם מגיעים לצימרים לפי שעה במרכז ומה שאתם מקבלים הוא קצת פחות ממה שציפיתם. יכול להיות שהמיטה תהיה מעט קשה, שהתפאורה לא תהיה כמו שתיארתם לפי התמונות, הצימר לא יהיה מתוחזק כראוי או חלילה לא נקי. אם הובטח לכם דבר מה תעמדו על שלכם ותדאגו שהוא יראה, ואם לא לפחות תקבלו פיצוי ראוי. זה הרגע שלו חיכיתם וכשמדובר על כמה שעות עם בן או בת הזוג אין מקום לטעויות.

במה שונים הצימרים אחד מהשני?
כמות הצימרים לפי שעה במרכז, בצפון ובדרום יכולה לבלבל אתכם. יש כל כך הרבה צימרים במדינה כל כך קטנה שלא תמיד נבדיל בכלל מה ההבדלים ביניהם. דבר ראשון לפני הכול, בררו את טווח המחירים שאתם מחפשים, גם אם אתם מגיעים לכמה שעות. ככל שהשהות שלכם תהיה יותר ארוכה ההבדל במחיר יהיה יותר משמעותי. אם אתם מגיעים למספר שעות ספורות תוכלו להתפנק גם עם צימר יקר יותר, אך תוודאו שהמחיר באמת מוצדק ושהוא מציע דברים שצימרים אחרים, זולים יותר, לא מציעים. יש צימרים שמציעים ג'קוזי בגדלים משתנים, יש צימרים שנותנים לכם גם בקבוק יין במתנה ויש צימרים שכלל אין להם מרפסת או חצר קטנה שתוכלו לשבת בחוץ ביום שמשי ונעים.